ZWIERZACZKOWO ZAPRASZA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-10-25 21:58:26

Cocki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1
Punktów :   

6,5 letnia Fibi PILNIE szuka domku

Witam,
Od 3 tygodni przebywa u mnie 6,5 letnia suczka o imieniu Fibi. Jest to duża ale bardzo spokojna psina, która potrzebuje dużo miłości człowieka i ciepła. Zalety Fibi: spokojna, prawie nie szczeka, lubi pieszczoty, potrafi zostawać sama w domu, jest bardzo wrażliwa, bardzo ugodowa w stosunku do innych psów, nie ciągnie na smyczy, nie jest wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Wady: w chwili obecnej ma problemy z prawą tylną łapką (jest w trakcie leczenia i diagnozy - tzn. nie do końca wiadomo co jest przyczyną kulawizny).
Sunia potrzebuje domu z ogrodem - ma bardzo grubą sierść i w domu jest jej za gorąco.
Jest psem schroniskowym - trafiła do schroniska 6 miesięcy temu z interwencji (z boku grzbietu ma dość dużą bliznę - z tego co wiadomo prawdopodobnie była zraniona jakimś ostrym narzędziem).
Jak już wcześniej pisałam jest teraz u mnie, ale ze względu na to, że mam dwa psy (spaniele) i 11 miesięczne dziecko suczka nie może zostać u mnie na stałe. Posiadam wprawdzie duży ogród, ale przeniesienie jej na stałe na zewnątrz nie jest dobrym pomysłem, bowiem jak już pisałam ona potrzebuje i to bardzo kontaktu z człowiekiem. W domu natomiast mój spaniel jej nie akceptuje Sad. W tej chwili są od siebie odseparowane tzn. mam barierki w domu .
Postaram się jeszcze dziś wstawić jej zdjęcie.
Jest to sprawa bardzo pilna - po pierwsze suczka się do nas przywiązuje a po drugie mój syna zaczyna powoli chodzić i muszę przenieść moje psy w miejsce gdzie teraz przebywa Fibi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding savo busy Holandia